Pamm Hesap Nasıl Çalışır ?

Ne kadarlık yatırım gerekir?

Bu guruba özel minimum 1.000 usd ile pamm ‘a giriş yapabilirsiniz. Dileyen daha fazla sermaye ile girebilir.

Çekim nasıl ve ne zaman yapılır ?

Aylık kar çekimi yapılabilir. Bakiyeniz 1.000 usd altına düşmeyecek şekilde dilediğiniz tutarı rollover gününde çekebilirsiniz. Ayın 1-15 tarihleri arasında pamm'a dahil olan yatırımcıların kar/bakiye çekim günü ve kar payı kesim tarihi takip eden ayın 1. günüdür. Ayın 15'inden sonra pamm'a dahil olan yatırımcıların kar/bakiye çekim günü ve kar payı kesim tarihi bir sonraki ayın 1. günüdür. Örneğin 14 Martta sisteme giriş yaptıysanız 1 Nisan'da çekim yapabilirsiniz. 16 Martta sisteme giriş yaptıysanız 1 Mayıs'da çekim yapabilirsiniz. Bu şart ilk girişte geçerlidir. Diğer aylar rollover her ayın yine 1. günü olacaktır.

Yönetim ücreti ne kadar?

Aylık kar üzerinden %40 yönetim payı alınır

İşlemleri nasıl göreceğiz?

Her yatırımcı kendi hesabında işlemleri görebilir.

Yatırım süresi ne kadar?

Plansız sermaye çıkışı tüm havuzu riske edeceği için rollover gününden önce çıkış yapılamaz. Forexte en önemli şeylerden birisi risk ve para yönetimidir. Yatırım süresi minimum 6 aydır. Bu süre içerisinde sadece kar çekimi yapabilirsiniz. Eğer ana paranızı çekmek isterseniz, 6. Ayın sonunda kar çekim günü ana paranızı da çekebilirsiniz. Rollover günününüz gelmeden sistemden çıkışınıza asla izin verilmemektedir

Manager sizin sermayenizi çekebilir mi?

Hayır. Her yatırımcının sermayesi kendi hesabında kalır. Sadece kendiniz çekim yapabilirsiniz. Ana paranız da, karınız da size ait olan hesap içerisindedir. İsterseniz karınızı çekim tarihinde çekebilir veya hesabınızda tutmaya devam edebilirsiniz. Bu dürümda bir dönem sonraki kar çekim tarihinde, daha fazla pay kazanabilirsiniz. Ancak eski dönemin karınızı çekemezsiniz, eski döneme ait karınız, yatırımıza eklenmiş olur. Tüm yatırımınız ve karınız kendi hesabınızda olacağı için Pamm dünyadaki en güvenilir ortaklık modelidir.